Flaga Rumunii Flaga Polski

2011-01-17 Podsumowanie roku 2010

Przełom roku nastraja do podsumowań. Na podsumowanie dotychczasowej działalności tłumaczeniowej Centrum Tłumaczeń Rumuńskich i Mołdawskich Romania przyjdzie czas w tym roku, kiedy będziemy obchodzili 15 rocznicę powstania przedsięwzięcia, jakim jest dostawa usług translatorskich w zakresie języka rumuńskiego. Tym razem podsumowanie ograniczy się do tego, co wydarzyło się w ciągu minionych 12 miesięcy. Był to dla nas dobry rok, który rozpoczęliśmy w niezmienionym składzie koordynatorów i współpracowników – tłumaczy - nativespeakerów. Ten fakt cieszy nas tym bardziej, ponieważ świadczy o tym, że staramy się  nie tylko dbać o dobre relacje z naszymi klientami, ale w równym stopniu zależy nam na budowaniu dobrej współpracy z naszymi nieocenionymi tłumaczami-współpracownikami. Nasi tłumacze to nie tylko osoby znające język rumuński, ale osoby doskonale znające specyfikę pracy tłumacz o świetnym przygotowaniu merytorycznym, wypracowanym warsztacie translatorskim, a przede wszystkim o ogromnym doświadczeniu i chęci stałego doskonalenia. Dzięki zgranemu zespołowi i wysokiemu poziomowi kompetencji zyskaliśmy w 2010 roku grono nowych klientów. Wielu z nich doceniło nasz profesjonalizm. Kolejne zlecenia były dowodem zaufania, jakim obdarzyli nas nasi nowi, chociaż można już powiedzieć stali klienci, którzy wiedzą, że nigdy nie zaoferujemy im usługi wykonanej przez tłumaczy-amatorów, którzy nigdy nie wykonali profesjonalnego tłumaczenia.
    W 2010 roku zanotowaliśmy 27 % wzrost obrotów, co napawa nas optymizmem, tym bardziej, że na tle 2009 i 2008 roku osiągnięte wyniki są zadowalające.
    Ponadto, w tym roku do grona naszych rumuńskich konsultantów dołączył rumuński radca prawny, który wspiera nas w trakcie realizacji projektów tłumaczeniowych z zakresu prawa i ekonomii.
    W końcu roku wprowadziliśmy zmiany w naszym serwisie internetowym www.romania.pl, aby uczynić go bardziej przejrzystym, co zdecydowanie ułatwiło nowym klientom przysyłanie zapytań o tłumaczenia, dzięki wykorzystaniu zakładki „zapytanie”.

Zaufali nam